اساتید و اعتبار علمی علیرضا موذنیClient Image

Bobby Owsinski

استاد بابی اُسنسکی، از بزرگترین مولفان و محققان علوم مهندسی صدا، میکس و مسترینگ می باشد. افتخار داشتن مقدمه ایشان بر روی کتاب اصول کاربردی میکروفون ها یکی از بزرگترین افتخاراتی بود که در سالیان اخیر برای من حاصل گردید.

Client Image

Dennis Moody

دنیس موودی، مهندس صدا-تولیدکننده موسیقی و نویسنده آثار علمی مهندسی صداست. ایشان نامزد شش جایزه گرمی و چندین گلد و پلاتینیوم هستند. از افتخارات من همکاری با ایشان برای مستر کلاس مهندسی صدا و همچنین مقدمه ارزشمند ایشان بر روی کتاب اصول کاربردی میکروفون ها می باشد.

Client Image

Daniel Robert Ford

دنیل رابرت فورد، برنده ی چندین جایزه ی بهترین تولید کننده موسیقی در ایلات متحده می باشد. ایشان علاوه بر مهندسی صدا و تولید موسیقی در آکادمی های مطرح به عنوان مدرس فعالیت دارد. افتخار دوستی، مقدمه ی ارزشمند ایشان و همچنین اصلاح و بازنگری مطالب کتاب، از افتخارات من با ایشان می باشد.

Client Image

استاد ناصر فرهودی

استاد ناصر فرهودی، نامی آشنا و پر آوازه و موسس استودیو پاپ تهران می باشد. افتخار آشنایی با ایشان توسط استاد مسعود حبیبی صورت پذیرفت و طی مباحثات و مطالعه آثار علیرضا موذنی، ایشان بر روی کتاب اصول کاربردی میکروفون ها مقدمه خویش را به رشته تحریر در آورد.